O mnie

Z zawodu, a co najważniejsze z zamiłowania jestem dziennikarką. Pochodzę z Bydgoszczy, jednak ostatnich parę lat spędziłam w Poznaniu, gdzie poświęciłam się w pełni studiom na UAM. To dzięki nim miałam okazję wyjechać na zagraniczne studia w ramach programu Erasmus+ do Turcji. Niegdyś byłam uczelnianym freakiem, należałam do samorządu, byłam redaktorką naczelną studenckiej gazety. Jednak swoją największą pasję znalazłam właśnie na Erasmusie. Do dziś zachwycam się moimi wyjazdami i wspominam ten piękny czas. Teraz, po dwóch latach nadszedł wreszcie ten wielki (dla mnie) moment, w którym będę się z Wami dzielić swoimi przygodami, które przeżyłam w Turcji, goszczącej w moim sercu, jako druga ojczyzna. Opowiem Wam moją wersję baśni z tysiąca i jednej nocy!

Oczywiście, nie będę pisać tylko i wyłącznie o Turcji. Mam duszę podróżniczki, więc będę się dzielić historiami z różnych zakątków świata. A tych zakątków zwanych krajami zwiedziłam 26.

Ah, zapomniałam wspomnieć, że nazywają mnie królową różu! Kocham ten kolor całym serduszkiem, dlatego mój blog musi być różowy, jak ja. Cała na różowo.